Kırşehir, EMİT fuarına katılacak

 • Kırşehir, EMİT fuarına katılacak
  0

  21.01.2013 11:53:40

  1.236 okunma


  Güncel

  Kırşehir, 24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP’ta düzenlenecek olan...
  Kırşehir, EMİT fuarına katılacak

  Kırşehir, 24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP’ta düzenlenecek olan ve ülkemizde düzenlenen en geniş katılımlı turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT-2013 fuarında tanıtılacak.
   
  Bu yıl 24-27 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan ve yeni ülkelerle katılımcı ülke sayısını 60'ın üzerine çıkaran EMİTT, Türkiye'de düzenlenen en yüksek yabancı katılımlı fuar olma özelliğine sahip. TÜYAP'ta, düzenlenecek olan fuarda, bu yıl konuk ülke olarak Arjantin boy gösterecek. Fuara ülkelerin yanı sıra, kalkınma ajansları, seyahat acenteleri, tur operatörleri, otel sahipleri, 150'nin üzerinde belde ve il katılacak. Türkiye Otelciler Federasyonu ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği ortaklığında, Türk Hava Yolları sponsorluğunda ve EKİN-İTE Group organizasyonunda gerçekleşecek olan fuara, Kültür ve Turizm Bakanlığı da destek veriyor


  Kırşehir Valiliği ve Belediyemizce ortaklaşa açılacak olan stantta şehrimizin tarihi ve kültürel değerlerinin yanı sıra termal turizmde Kırşehir’in kazandığı ivmeye de yer verilecek. Bu konuda açıklama yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci,” Tarihi ve doğal güzelliklerimizi, fuara katılanlara etkili bir şekilde tanıtacağız. Fuarda, ilimizin termal kaynaklarını, kültürel sembol değerleriyle turistik çekiciliklere ait görseller sergileyeceğiz. Ziyaretçilere yöresel ürünlerimizden ikram edeceğiz. Özenle hazırlandığımız standımıza her yıl olduğu gibi, bu yıl da ilginin büyük olmasını bekliyoruz. Bu çalışmayla, bölgemize olan turizm talebinde artış olacağını ümit ediyoruz. Herkesi standımıza bekliyoruz." dedi.

Paylaş

Onaylı 0 , Onaysız 0 yorum

 • Söz Sizde, yorumunuzu paylaşın !

Yorum Yap


ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.
Yazılan yorumlardan KIRŞEHİR24 TV hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Facebook
Twitter

Copyright © 2011 KIRŞEHİR 24 TV Tüm hakkı saklıdır

Tasarım & Yazılım: